Wspolpraca

Witam Cię serdecznie, nazywam się Konrad Łącki i jestem trenerem/dietetykiem sportowym, który poświęcił już prawie połowę swojego życia na poznawanie i doskonalenie sztuki transformacji sylwetki. Jeżeli zadajesz sobie pytanie czym mogę różnić się od innych osób w moim zawodzie, to już spieszę z odpowiedzią!

Nie jest trudnym zaplanować dla kogoś restrykcyjną dietę i ciężki trening siłowy aby uzyskać widowiskowe efekty w jak najkrótszym czasie – choć może tylko jedna osoba na pięć wytrwa w takim procesie.

Co jest wyzwaniem, to sprawić aby stara sylwetka zniknęła i nigdy nie powróciła, a nowe ciało wypracowane pod okiem trenera nie stało się za rok tylko wspomnieniem.

Poniżej zamieszczam dokładne informacje na temat mojego podejścia treningowo-żywieniowego, którego celem jest przede wszystkim osiągnięcie trwałego rezultatu.

ODŻYWIANIE

Prowadzę je na kilka różnych sposobów, w zależności od indywidualnych potrzeb. Wszystkie łączy prostota w przygotowaniu jedzenia, niedrogie i łatwo dostępne produkty oraz duża możliwość wyboru i personalizacji posiłków. Stosuję w tym narzędzia takie jak autoszablon dietetyczny, czy kreator posiłków – które stworzyłem własnoręcznie na przestrzeni lat właśnie po to, aby dać jak największą wolność żywieniową podopiecznym. W trakcie współpracy ze mną stopniowo przejmiesz coraz większą kontrolę nad swoim odżywianiem, aż ostatecznie moja rola sprowadzać się będzie jedynie do ustalania ilości makroskładników w diecie. Na tym etapie będziesz już w stanie utrzymać niski poziom tkanki tłuszczowej bez mojej pomocy.

TRENING SIŁOWY

Moje podejście do wysiłku fizycznego – tak jak i do odżywiania – jest naukowe i metodyczne: zbieram informacje o stopniu regeneracji głównych grup mięśniowych, postępach siłowych oraz ilości wykonanych powtórzeń – i to w każdym treningu! Pozwala mi to dopasować ilość bodźca treningowego do możliwości organizmu i osiągać jeszcze lepsze efekty w kolejnych mezocyklach (etapach treningowych o długości 4-6 tygodni). Pracując nad sylwetką jednocześnie uzyskasz również wiedzę na temat planowania własnego treningu siłowego, aby móc utrzymać osiągnięte wspólnie efekty przy minimum poświęconego czasu. U osób początkujących trening siłowy przez pierwsze 6 miesięcy może być prowadzony w domu, przy użyciu niedrogiego wyposażenia takiego jak regulowane sztangielki czy gumy oporowe.

KOMUNIKACJA

Kontakt ze mną nie jest w żaden sposób ograniczony i możliwy za pomocą komunikatora typu Messenger lub poprzez e-mail. Czas oczekiwania na odpowiedź to maksymalnie 24 godziny, ale najczęściej jest to o wiele krótszy okres.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Im łatwiej podopiecznym zbierać i zapisywać istotne informacje, tym lepiej dopasuję wszystko do indywidualnych potrzeb i tym lepsze będą efekty wspólnej pracy. Dlatego działamy wyłącznie na dynamicznych arkuszach Google. Dzięki temu uzyskujesz dostęp do wszystkich swoich planów oraz systemu raportowania przez telefon, co pozwala Ci uzupełniać potrzebne nam dane np. ilości powtórzeń w seriach lub chociażby wybierać posiłki i zmieniać produkty w trakcie gotowania. Dane te analizuję co tydzień i w razie potrzeby wprowadzam odpowiednie zmiany.

W razie pytań możesz skorzystać z formularza kontaktowego lub wysłać mi wiadomość na Facebook’u.

Zapraszam serdecznie!