Witam Cię serdecznie, nazywam się Konrad Łącki i jestem trenerem/dietetykiem sportowym, który poświęcił już prawie połowę swojego życia na poznawanie i doskonalenie sztuki transformacji sylwetki. Jeżeli zadajesz sobie pytanie czym mogę różnić się od innych osób w moim zawodzie, to już spieszę z odpowiedzią!

Nie jest trudnym zaplanować dla kogoś restrykcyjną dietę i ciężki trening siłowy aby uzyskać widowiskowe efekty w jak najkrótszym czasie – choć może tylko jedna osoba na pięć wytrwa w takim procesie.

Co jest wyzwaniem, to sprawić aby ciężko wypracowana sylwetka została na długo i nie stała się za rok tylko miłym wspomnieniem. Chcę, żeby Twoje efekty były wyjątkowe. I chcę, abyś mógł/mogła się nimi cieszyć przez wiele lat!

Poniżej zamieszczam dokładne informacje na temat mojego podejścia treningowo-żywieniowego, którego celem jest osiągnięcie nie tylko świetnego, ale również trwałego rezultatu.

ODŻYWIANIE

Prowadzę je na kilka różnych sposobów, w zależności od indywidualnych potrzeb. Wszystkie łączy prostota w przygotowaniu jedzenia, niedrogie i łatwo dostępne produkty oraz duża możliwość wyboru i personalizacji posiłków. Stosuję w tym własne, nigdzie indziej nie dostępne narzędzia takie jak autoszablon dietetyczny (na obrazie poniżej). Pozwala on na wybieranie własnych posiłków z listy 60 przepisów, z których każdy będzie dopasowany do Ciebie w kwestii kalorii i makroskładników. Innym takim narzędziem jest kreator posiłków, dzięki któremu przepisy można tworzyć na własną rękę, bez żadnej wiedzy dietetycznej. Ulepszam je od lat właśnie po to, aby dać jak największą wolność odżywiania moim podopiecznym. Współpracuję również z wegetarianami i weganami!

TRENING SIŁOWY

Moje podejście do wysiłku fizycznego – tak jak i do odżywiania – jest naukowe i metodyczne: zbieram informacje o stopniu regeneracji głównych grup mięśniowych, postępach siłowych oraz ilości wykonanych powtórzeń – i to w każdym treningu! Pozwala mi to dopasować ilość bodźca treningowego do możliwości organizmu i osiągać jeszcze lepsze efekty w kolejnych mezocyklach (etapach treningowych o długości 4-6 tygodni).  U osób początkujących trening siłowy może być prowadzony w domu przez co najmniej 6 miesięcy, przy użyciu niedrogiego wyposażenia takiego jak regulowane sztangielki czy gumy oporowe.

Gdy osiągniesz swój cel i przyjdzie pora rozstania, otrzymasz ode mnie specjalny plan treningowy przygotowany na podstawie Twoich rezultatów z ostatnich 12 tygodni (wymagane minimum, im więcej danych tym lepiej).  Pozwoli Ci on utrzymać wypracowaną ilość tkanki mięśniowej przy maksymalnej oszczędności czasu!

KOMUNIKACJA

Kontakt ze mną nie jest w żaden sposób ograniczony i możliwy za pomocą komunikatora typu Messenger lub poprzez e-mail. Czas oczekiwania na odpowiedź to maksymalnie 24 godziny, ale najczęściej jest to o wiele krótszy okres. Traktuję swoją pracę serio, ale w rozmowie preferuję luźną i koleżeńską atmosferę. Mów mi Konrad!

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Im łatwiej podopiecznym zbierać i zapisywać istotne informacje, tym lepiej dopasuję wszystko do indywidualnych potrzeb i tym lepsze będą efekty wspólnej pracy. Dlatego działamy wyłącznie na dynamicznych arkuszach Google®. Dzięki temu uzyskujesz dostęp do wszystkich swoich planów oraz systemu raportowania przez telefon (dzięki darmowej aplikacji Google® Sheets), co pozwala Ci uzupełniać potrzebne nam dane np. ilości powtórzeń w seriach lub chociażby wybierać posiłki i zmieniać produkty w trakcie gotowania. Dane te analizuję co tydzień i w razie potrzeby wprowadzam odpowiednie zmiany.

Jeżeli interesuje Cię współpraca ze mną, wyślij mi wiadomość przez formularz kontaktowy lub wiadomość na Facebook’u i podejmiemy kolejne kroki!

Zapraszam serdecznie!