Witam Cię serdecznie!

Nazywam się Konrad Łącki i jestem trenerem/dietetykiem sportowym, który poświęcił ostatnie 18 lat na doskonalenie sztuki transformacji i rozwoju naturalnej sylwetki.

Dzięki mojej pomocy wiele osób osiągnęło nie tylko świetny wygląd, ale również lepsze samopoczucie i jakość życia. Dodatkowe kilogramy przytłaczają często nie tylko fizycznie.

Usługi jakie oferuje są ukierunkowane nie tylko na zbudowanie lepszej formy, ale również na rozwinięcie wysokiej świadomości żywieniowej i dobrych nawyków oraz nabycie praktycznych umiejętności zadbania o własną sylwetkę w przyszłości. Doświadczenie nauczyło mnie, że trenując i odżywiając się mądrze każdy może osiągnąć wyśmienite efekty. Nie ważne z jakiego pułapu zaczyna.

Dlaczego prowadzenie zdalne? Poświęcam całość swojego zawodowego czasu na pracę z klientem zdalnym. To zaangażowanie przekłada się na wysoką jakość usługi, a także szybkość i łatwość kontaktu. W cenie kilku treningów personalnych uzyskuje się specjalistyczne wsparcie treningowo-dietetyczne na cały miesiąc. Efektywność mojego podejścia odzwierciedla się w zdjęciach przemian ze strony głównej. Skupiam się na osiąganiu trwałych rezultatów, które przy minimum wysiłku można utrzymywać bądź ulepszać przez wiele lat. 

Jak wygląda współpraca:

 

Co jest jednym z największych problemów typowych diet? Ograniczenie tego, co można jeść. U mnie takie ograniczenia są naprawdę minimalne, a to dzięki dynamicznemu planowi odżywiania. W nim każdy posiłek to obecnie 63 przepisy – proste, szybkie i tanie. Żadnego gotowania na cztery palniki i stania w kuchni godzinami. Nie ma czegoś takiego jak obowiązkowe posiłki – każdy sam decyduje, co będzie jeść. Co więcej – w przepisach łatwo można zmieniać produkty na inne, jeszcze lepiej dopasowując wszystko do siebie.

 

Program siłowo-kondycyjny układany jest z najwazniejszym celem na myśli – aby jak najszybciej osiągnąć rezultat na którym nam zależy. Wszystkie plany oparte są o sprawdzoną wiedzę naukową z dziedzin fizjologii wysiłkowej oraz moje doświadczenie – zarówno w pracy z klientami jak i nad własnym wyglądem. Priorytet stawiam również na bezpieczeństwo i ochronę przed kontuzją, bo nic bardziej nie spowalnia efektów, niż uraz wymagający kilkutygodniowego odciążenia treningowego. Plan jest całkowicie indywidualny, tworzony od podstaw dla każdego i uwzględnia jego możliwości czasowe, biomechanikę, genetyczne predyspozycje, słabe punkty sylwetki oraz wiele innych czynników. 

Dostaję wiele zapytań o trening w warunkach domowych z ograniczonym wyposażeniem, takim jak gumy crossfitowe czy zestaw regulowanych sztangielek.
Czy jest efektywny? Jak najbardziej! Ta forma treningu ma wiele zalet:

– wysoka elastyczność: pomiędzy 2 – 12 sesji treningowych w tygodniu,
– możliwość przeprowadzenia treningu całego ciała w 45 minut przy 2 intensywnych sesjach w tygodniu,
– łatwa integracja w każdy styl życia, nawet bardzo nieregularny – zwłaszcza gdy trenujemy z gumami oporowymi,
– jest dla każdego – od początkującego aż do zaawansowanego poziomu – kwestia dobrania właściwego oporu dla mięśni,
– znacząca oszczędność czasu na dojazdach, brak oczekiwania aż zwolni się sprzęt treningowy,
łatwiej zachować systematyczność – warunek nr 1 do osiągnięcia efektu

 

Kontakt ze mną nie jest w żaden sposób ograniczony i możliwy za pomocą komunikatora typu Messenger lub poprzez e-mail. Czas oczekiwania na odpowiedź to maksymalnie 24 godziny, ale najczęściej jest to o wiele krótszy okres. Traktuję swoją pracę serio, ale w rozmowie preferuję luźną i koleżeńską atmosferę. Mów mi Konrad!

 

Im łatwiej podopiecznym zbierać i zapisywać istotne informacje, tym lepiej dopasuję wszystko do indywidualnych potrzeb i tym lepsze będą efekty wspólnej pracy. Dlatego działamy wyłącznie na dynamicznych arkuszach Google®. Od pierwszego dnia uzyskujesz dostęp do swojego personalnego folderu przez telefon (korzystając z darmowych aplikacji Arkusze i Dysk Google®), co pozwala Ci prosto i szybko uzupełniać potrzebne nam dane, czy chociażby wybierać posiłki i zmieniać produkty w przepisach. Informacje, które zapisujesz analizuję co tydzień i na ich podstawie tuninguję odpowiednio Twoje plany. 

 

Poniższe kwoty mają zastosowanie przy płatności przelewem w PLN na konto bankowe. Brak kontraktu zobowiązującego do wykupu usługi z góry na kilka miesięcy. 

Oferuję trzy rodzaje usług:

1. Opieka dietetyczna + opieka trenerskakoszt 250 zł za pełny miesiąc kalendarzowy. Kompleksowa usługa, która pozwala osiągnąć najlepsze efekty zmiany sylwetki. Minimum dwa treningi siłowe w tygodniu około 45 min – 1.5 godziny w zależności od etapu treningowego i stopnia zaawansowania. Trening w domu bądź na siłowni, lub ich połączenie. Jesteśmy w stanie rozwijać sylwetkę bardzo efektywnie dopóki dostarczamy mięśniom wystarczającego oporu we właściwych ćwiczeniach. O wiele mniejsze znaczenie ma, czy wykonywane są one z profesjonalnym sprzętem, gumami, sztangielkami czy obciążeniem własnego ciała.

2. Tylko opieka dietetycznakoszt 175 zł za pełny miesiąc kalendarzowy. Odżywianie indywidualnie dopasowane do biometryki i trybu życia, a także celów sportowych i estetycznych. Również w sytuacji, gdy chcesz trwale pozbyć się wagi bez nacisku na atletyczny wygląd, będzie to właściwa usługa dla Ciebie.

3. Tylko opieka trenerskakoszt 200 zł za pełny miesiąc kalendarzowy. Plan treningowy układany jest na bieżąco na podstawie informacji zbieranych w raportach treningowych. Dostosowany jest do celu, sylwetki, słabych punktów oraz możliwości czasowych i trybu życia. Trening w domu bądź na siłowni, lub ich połączenie.

 

Czy Twoim celem jest zrzucić trochę kilogramów (i nie przybrać ich ponownie) czy też wnieść sylwetkę na kolejny poziom rozwoju – jestem tu, aby Ci w tym pomóc! Trenując i odżywiając się  mądrze jesteśmy w stanie robić znacznie szybsze postępy.


Jeżeli interesuje Cię wspólna praca, w pierwszej kolejności wypełnij proszę ankietę startową. Gdy ją przeanalizuję, odezwę się na podany przez Ciebie adres e-mail i podejmiemy dalsze kroki.

Pozdrawiam serdecznie,