Witam Cię serdecznie!

Nazywam się Konrad Łącki i jestem trenerem/dietetykiem sportowym, który poświęcił już 17 lat swojego życia na doskonalenie sztuki transformacji i rozwoju naturalnej sylwetki. Nie urodziłem się z dobrą genetyką w tym kierunku, co popycha mnie jeszcze bardziej do poszerzania swojej wiedzy i szukania nowych, lepszych metod treningowo-żywieniowych. Nigdy nie wyglądałem tak dobrze, jak teraz – w niemłodym już przecież wieku 38 (wkrótce 39) lat. Większość moich klientów jest właśnie z przedziału 30-50 lat.

Poniżej zamieszczam dokładne informacje na temat mojego podejścia:

 

Co jest jednym z największych problemów typowych diet? Ograniczenie tego, co można jeść. U mnie takie ograniczenia są naprawdę minimalne, a to dzięki dynamicznemu planowi odżywiania. W nim każdy posiłek to obecnie 61 przepisów – prostych, szybkich i tanich. Wiele z nich ma kilka wariantów. Nowe przepisy dodaję na bieząco, często rodzą się one z pomysłów moich podopiecznych. Przykładowe posiłki to chociażby tosty z serem, tatar, sernik, brownie, lody jogurtowe, naleśniki, placki ziemniaczane, zupy-kremy – i wiele innych! Znajdą się też bardziej standardowe – ryż z kurczakiem i warzywami, sałatki, omlety… Nie ma czegoś takiego jak „obowiązkowe” posiłki – każdy sam decyduje, co będzie jeść!

 

Trening siłowy układany jest z jednym celem na myśli – aby jak najszybciej osiągnąć rezultat na którym nam zależy. Wszystkie plany oparte są o sprawdzoną wiedzę naukową z dziedzin fizjologii wysiłkowej oraz moje doświadczenie – zarówno w pracy z klientami jak i nad własnym wyglądem. Priorytet stawiam również na bezpieczeństwo i ochronę przed kontuzją, bo nic bardziej nie spowalnia efektów, niż uraz wymagający kilkutygodniowego odciążenia treningowego. Plan jest całkowicie indywidualny, tworzony od podstaw dla każdego i uwzględnia jego możliwości czasowe, biomechanikę, genetyczne predyspozycje, słabe punkty etc.

 

Kontakt ze mną nie jest w żaden sposób ograniczony i możliwy za pomocą komunikatora typu Messenger lub poprzez e-mail. Czas oczekiwania na odpowiedź to maksymalnie 24 godziny, ale najczęściej jest to o wiele krótszy okres. Traktuję swoją pracę serio, ale w rozmowie preferuję luźną i koleżeńską atmosferę. Mów mi Konrad!

 

Im łatwiej podopiecznym zbierać i zapisywać istotne informacje, tym lepiej dopasuję wszystko do indywidualnych potrzeb i tym lepsze będą efekty wspólnej pracy. Dlatego działamy wyłącznie na dynamicznych arkuszach Google®. Od pierwszego dnia uzyskujesz dostęp do swojego personalnego folderu przez telefon (korzystając z darmowych aplikacji Arkusze i Dysk Google®), co pozwala Ci prosto i szybko uzupełniać potrzebne nam dane, czy chociażby wybierać posiłki i zmieniać produkty w przepisach. Informacje, które zapisujesz analizuję co tydzień i na ich podstawie tuninguję odpowiednio Twoje plany. 

 

Poniższe kwoty mają zastosowanie przy płatności przelewem w PLN na konto bankowe.

Oferuję następujące usługi:

1. Opieka dietetyczna – koszt 150 zł za pełny miesiąc kalendarzowy. Odżywianie indywidualnie dopasowane do biometryki i trybu życia, a także celów sportowych i estetycznych.

2. Opieka dietetyczna + opieka trenerska (trening w warunkach domowych) – koszt 200 zł za pełny miesiąc kalendarzowy. Jest to trening siłowy z ukierunkowaniem na ustalone indywidualnie z podopiecznym cele sylwetkowe. Odpowiedni wybór dla osoby o dużych ograniczeniach czasowych lub logistycznych.

3. Opieka dietetyczna + opieka trenerska (siłownia) – koszt 250 zł za pełny miesiąc kalendarzowy. Pozwala osiągnąć najlepsze efekty rozwoju sylwetki z racji największej gamy dostępnego sprzętu i rozpiętości obciążenia. Minimum dwa treningi siłowe w tygodniu około 45 min – 1.5 godziny w zależności od etapu treningowego i stopnia zaawansowania.

Czy Twoim celem jest zrzucić trochę wagi (i nie przybrać jej ponownie) czy też wnieść sylwetkę na kolejny poziom rozwoju – jestem tu, aby Ci w tym pomóc! Trenując i odżywiając się  mądrze, jesteśmy w stanie robić znacznie szybsze postępy. Bezpiecznie, zdrowo i naturalnie – a co więcej – z absolutnym minimum suplementów. 

Jeżeli jesteś zainteresowany, wyślij mi wiadomość przez formularz kontaktowy lub skontaktuj się ze mną na Facebook’u i podejmiemy dalsze kroki!

Zapraszam serdecznie,