Informacje dotyczące współpracy treningowo-dietetycznej

Witam Cię serdecznie, nazywam się Konrad Łącki i jestem trenerem/dietetykiem sportowym, który poświęcił już prawie połowę swojego życia na poznawanie i doskonalenie sztuki transformacji sylwetki. Jeżeli zadajesz sobie pytanie czym mogę różnić się od innych osób w moim zawodzie, to już spieszę z odpowiedzią!

Nie jest trudnym zaplanować dla kogoś restrykcyjną dietę i ciężki trening siłowy aby uzyskać widowiskowe efekty w jak najkrótszym czasie – choć może tylko jedna osoba na pięć wytrwa w takim procesie.

Co jest wyzwaniem, to sprawić aby ciężko wypracowana sylwetka została na długo i nie stała się za rok tylko miłym wspomnieniem. Chcę, żeby Twoje efekty były wyjątkowe. I chcę, abyś mógł/mogła się nimi cieszyć przez wiele lat!

Poniżej zamieszczam dokładne informacje na temat mojego podejścia treningowo-żywieniowego, którego celem jest osiągnięcie nie tylko świetnego, ale również trwałego rezultatu.

ODŻYWIANIE

Prowadzę je na kilka różnych sposobów, w zależności od indywidualnych potrzeb. Wszystkie łączy prostota w przygotowaniu jedzenia, niedrogie i łatwo dostępne produkty oraz duża możliwość wyboru i personalizacji posiłków. Stosuję w tym własne, nigdzie indziej nie dostępne narzędzia takie jak autoszablon dietetyczny czy kreator posiłków. Ulepszam je od lat właśnie po to, aby dać jak największą wolność odżywiania moim podopiecznym. W trakcie współpracy stopniowo przejmiesz coraz większą kontrolę nad swoją dietą, aż ostatecznie moja rola sprowadzać się będzie jedynie do ustalania dobowych ilości makroskładników. Na tym etapie będziesz już w stanie utrzymać niski poziom tkanki tłuszczowej bez mojej pomocy!

TRENING SIŁOWY

Moje podejście do wysiłku fizycznego – tak jak i do odżywiania – jest naukowe i metodyczne: zbieram informacje o stopniu regeneracji głównych grup mięśniowych, postępach siłowych oraz ilości wykonanych powtórzeń – i to w każdym treningu! Pozwala mi to dopasować ilość bodźca treningowego do możliwości organizmu i osiągać jeszcze lepsze efekty w kolejnych mezocyklach (etapach treningowych o długości 4-6 tygodni).  U osób początkujących trening siłowy może być prowadzony w domu przez co najmniej 6 miesięcy, przy użyciu niedrogiego wyposażenia takiego jak regulowane sztangielki czy gumy oporowe.

Gdy osiągniesz swój cel i przyjdzie pora rozstania, otrzymasz ode mnie specjalny plan treningowy przygotowany na podstawie Twoich rezultatów z ostatnich 12 tygodni (wymagane minimum, im więcej danych tym lepiej).  Pozwoli Ci on utrzymać wypracowaną ilość tkanki mięśniowej przy maksymalnej oszczędności czasu!

KOMUNIKACJA

Kontakt ze mną nie jest w żaden sposób ograniczony i możliwy za pomocą komunikatora typu Messenger lub poprzez e-mail. Czas oczekiwania na odpowiedź to maksymalnie 24 godziny, ale najczęściej jest to o wiele krótszy okres. Traktuję swoją pracę serio, ale w rozmowie preferuję luźną i koleżeńską atmosferę. Mów mi Konrad!

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Im łatwiej podopiecznym zbierać i zapisywać istotne informacje, tym lepiej dopasuję wszystko do indywidualnych potrzeb i tym lepsze będą efekty wspólnej pracy. Dlatego działamy wyłącznie na dynamicznych arkuszach Google®. Dzięki temu uzyskujesz dostęp do wszystkich swoich planów oraz systemu raportowania przez telefon (dzięki darmowej aplikacji Google® Sheets), co pozwala Ci uzupełniać potrzebne nam dane np. ilości powtórzeń w seriach lub chociażby wybierać posiłki i zmieniać produkty w trakcie gotowania. Dane te analizuję co tydzień i w razie potrzeby wprowadzam odpowiednie zmiany.

Jeżeli interesuje Cię współpraca ze mną, wyślij mi wiadomość przez formularz kontaktowy lub wiadomość na Facebook’u i podejmiemy kolejne kroki!

Zapraszam serdecznie!