Spal tkankę tłuszczową z Dietą Interaktywną

Witaj! Nazywam się Konrad Łącki i od 14 lat jestem dietetykiem sportowym. Moje usługi, artykuły i filmy zawsze bazuję na całości dostępnej wiedzy naukowej oraz opinii najlepszych ekspertów na świecie.

Ponieważ sam nigdy nie byłem zadowolony ze swojego wyglądu, transformacja sylwetki stała się moją pasją i z niej narodziła się właśnie dieta interaktywna. Od innych diet odróżnia ją to, że stara się narzucać jak najmniej ograniczeń co przekłada się na lepsze efekty – ale największą jej zaletą jest znaczna lub nawet całkowita eliminacja efektu „jojo” – bo jaki jest sens tracić wagę jeżeli później ją odzyskamy?

Istnieją obecnie dwie wersje diety interaktywnej: Flash oraz Flow

W jaki sposób różnią się one od siebie?

Flash został stworzony do krótkich cykli utraty wagi, tzw. mini-redukcji lub jako starter dłuższej diety. Dr Mike Israetel, którego artykuły tłumaczę wyjaśnia dokładnie jak działa mini-redukcja. Swoją nazwę Flash zawdzięcza szybkim efektom (na zdjęciu powyżej utrata ponad 10 kg w 8 tygodni i -12 cm w pasie). W tym artykule  opisuję efekt właśnie takiej krótkiej (tylko 20 dni) mini-redukcji Flashem. Dieta Flash najlepiej sprawdza się u osób regularnie trenujących siłowo.

Flow to najlepszy wybór jeżeli zależy Ci na jak najłatwiejszej utracie wagi i utrzymaniu rezultatów – dodatkowo z racji ograniczonego odczuwania głodu łatwo oprzeć się pokusom a utrata wagi przebiega płynnie (stąd nazwa diety) oraz bez przestojów. Na zdjęciu powyżej dieta Flow stosowana była przez 4 miesiące aż do osiągnięcia poziomu poniżej 10% tkanki tłuszczowej. Ten artykuł opisuje pierwszy etap transformacji mojej podopiecznej Ani, w której wykorzystana była właśnie dieta Flow. Jest to również najlepsze wyjście dla osób, które nie trenują siłowo.

Zobacz jak działa szablon diety interaktywnej wraz z dynamiczną listą zakupów:

 

Bardzo ważnym elementem obu planów jest dieta wyprowadzająca (reverse diet)

Obie diety podzielone są na trzy fazy po których następuje wyprowadzenie z diety. Jeżeli zdarzy się nam przybrać kilka kilogramów w ciągu roku, czy było to celowe czy nie (czego jest czasem ciężko uniknąć, tak niestety w życiu bywa), zwyczajnie zaczynamy od fazy nr 1 naszego wybranego planu kontynuując do momentu aż tkanka tłuszczowa wróci do żądanego poziomu, po czym przeprowadzamy rewers diety i cieszymy się efektami! Kontrola nad sylwetką na całe życie.

Jeżeli wahasz się w wyborze planu to skontaktuj się ze mną, chętnie pomogę Ci zadecydować która opcja będzie dla Ciebie najlepsza – lub też przygotuję specjalną, hybrydową dietę interaktywną z połączenia obu planów wyłącznie dla Twojego celu sylwetkowego!

[columns] [span6]


[/span6][span6]

[/span6][/columns]