Witam Cię serdecznie!

Nazywam się Konrad Łącki i od 22 lat doskonalę sztukę transformacji i rozwoju naturalnej sylwetki. Na zdjęciu powyżej możesz zobaczyć moją własną przemianę z 2015 roku, gdzie po 3 latach trenowania trójboju siłowego zdecydowałem się wrócić do stylu życia zorientowanego na estetykę i długoterminowe zdrowie. 

Prawidłowo przeprowadzona transformacja sylwetki ma miejsce tylko raz w życiu.

Taka przemiana zajmuje więcej czasu, ponieważ wymaga dogłębnych zmian nie tylko wizualnych, ale również mentalnych, w tym zdobycia praktycznej wiedzy, wytworzenia nowego stylu odżywiania i ustanowienia właściwych nawyków. 

Spośród setek klientów, ponad 120 osób zgodziło się na publikację zdjęć swoich transformacji, znajdziesz je na stronie głównej: transformacjasylwetki.com

Poniżej znajdziesz opinie klientów zaciągnięte bezpośrednio z Facebook’a (opini tam zamieszczonych nie da się edytować, wybierać czy zmieniać).

 • positive review  Konrad jest zdecydowanie moim faworytem wśród trenerow ��� Zdecydowanie polecam prace z Konradem tym, którzy chcą mieć wszystko dopięte na ostatni guzik �

  Anna Kopiczko Avatar Anna Kopiczko
  05/08/2017

  Z usług Pana Konrada skorzystałam niespełna 3 miesiące temu, od tego czasu wiele się zmieniło biorąc pod uwagę nie tylko nowe, zdrowe nawyki żywieniowe, ale i moje podejście do zdrowego i niedrogiego odżywiania, a to wszystko dzięki olbrzymiej wiedzy opartej o najnowsze badania naukowe i wieloletnią praktyke w dziedzinie kształtowania sylwetki i odżywiania, którą dysponuje Pan Konrad. Szeroka i fachowa wiedza z dziedziny dietetyki i szerokopojętego odżywiania to dzięki wskazówkom i zaleceniom Pana Konrada recepta a sukces. Skromność a zarazem perfekcjonizm cechy charakterytyczne Pana Konrada to jego recepta na sukces. Może nie jest tak medialny jak Adam Wrzosek (którego porady i wskazówki nota bene są również bardzo cenne i motywujące), mi zdecydowanie bardziej odpowiada profesjonalizm i skromność Pana Konrada. Gorąco polecam, upór i systematyczność w dążeniu do upragnionego celu skutkują 🙂 Dziękuję za pomoc Panie Konradzie, okazała się nieoceniona. Korzystałam z przygotowanej diety spersonalizowanej, jest tanio, prosto i przede wszystkim smacznie 🙂

  Angelika Polonka Avatar Angelika Polonka
  12/04/2018

  positive review  Duża wiedza, trener swoją wiedzę o dietetyce bierze z różnych źródeł, a także swojego bogatego doświadczenia co czyni go wiarygodnym na bogatym rynku trenerów

  Rafał Marek Avatar Rafał Marek
  09/08/2017
 • positive review  Cześć. Z Konradem pracuję od 03/08/2020. Napiszę tylko tyle i aż tyle, to będzie najlepsza recenzja, bez zbędnego story?‍♂️ 9 kg mniej, 19 cm w pasie mniej, tkanka tłuszczowa 7 pp mniej, masa mięśniowa 5 pp więcej. Czuję się świetnie, jem pysznie, nie czuję głodu w ogóle, ćwiczę 2 do 3 razy w tygodniu po 40-50 minut, mam na wszystko czas? Poleciłem Konrada już kilku osobom i są urzeczone, jak i ja, podejściem, asertywnością, merytoryką i brakiem nadskakiwania, bo warto chcieć przemiany, nieco bardziej niż Treneiro? By coś zmienić trza coś zmienić, zatem do dzieła? Pozdrawiam i dziękuję Konrad?

  Tomasz Synal Avatar Tomasz Synal
  04/02/2021

  positive review  To moje drugie podejście do zdalnego trenera, miałem dużo obaw ale zaryzykowałem i już jestem 6 miesięcy starszy, prawie 10 kilo lżejszy 😉 Teraz kolejny etap transformacji i duże oczekiwania ale wierzę w Konrada, on musi wierzyć we mnie!

  Marcin Du Avatar Marcin Du
  05/09/2018

  positive review  Minęło już 9 miesięcy mojej współpracy z Konradem i jestem bardzo usatysfakcjonowany z rezultatów. Wystarczy być szczerym wobec siebie, cierpliwym oraz słuchać Konrada - efekt gwarantowany. Plany żywieniowe i treningowe są przejrzyste, kontakt o każdej porze dnia, indywidualne podejście do każdego przypadku, a co dla mnie najważniejsze, to wszystko oparte na solidnej wiedzy naukowej. Dodatkową motywacją dla mnie jest to, że Konrad ćwiczy naturalnie i często przy minimalnej ilości sprzętu. Nie ma co się zastanawiać tylko zaczynać współpracę!?

  Mateusz Kosior Avatar Mateusz Kosior
  27/01/2021
 • positive review  Konrad prosze o kontakt priv. Dziękuję??

  Tomasz Moskała Avatar Tomasz Moskała
  17/02/2018

  positive review  Jak ja lubię tego gościa! Przede wszystkim świetny kontakt. Pozytywne podejście ale bez głaskania. Konkretny i rzeczowy. Fachowiec w swojej dziedzinie. Rezultaty są zaskakujące ale najważniejsze jest to, że diametralnie zmienia się samopoczucie i człowiek nagle dostaje skrzydeł! Polecam z całego serducha!!!!!

  Karolina Czajor-Henc Avatar Karolina Czajor-Henc
  21/10/2019

  positive review  Mega Mega Mega w 100 % fachowa pomoc w tej dziedzinie???

  Bogdan Pawlikowski Avatar Bogdan Pawlikowski
  18/04/2020
 • positive review  Współpracuję z Konradem od ok. półtora roku i zamierzam kontynuować współpracę z kilku powodów, wymienię tylko kilka najważniejszych: - Konrad zawsze służy profesjonalną radą podaną w sposób gotowy do zastosowania. Jest praktykiem opierającym się o wyniki badań naukowych, dzieli się źródłami. - Jestem spokojny o swoje zdrowie – u Konrada jest w najlepszych rękach, bo jest w tym temacie specjalistą z powołania, a nie sprzedawcą. Pomógł mi wyjść z przewlekłego, nawracającego przeziębienia. W spadku po poprzednim trenerze od ok. 3 lat mam kontuzję kręgosłupa, która u Konrada znika i może pewnego dnia nie zostanie po niej ani śladu. - Jest realny – nie wrzuca do sieci poprawionych zdjęć ani cudów natury, bądź "naturalsów" na eliksirze Panoramiksa. Natomiast wrzuca osiągalne efekty systematycznej pracy, co zawsze motywuje do działania. - Dostosowuje swoje plany do trenującego, a nie odwrotnie. Dzięki temu trening zawsze sprawia mi radość, przydaje zdrowia i poprawia samopoczucie, a do tego mam efekty sylwetkowe i wydolnościowe. A to wszystko przy minimalnym nakładzie czasu, bo tylko na taki pozwala mi moja praca. Polecam Konrada serdecznie każdemu, kto chce ćwiczyć i rosnąć bez bólu do końca życia i jeden dzień dłużej :).

  Maciej Kalisz Avatar Maciej Kalisz
  27/01/2021

  positive review  Po kilku próbach zrzucenia wagi i próby zmiany sylwetki trafiłem na Konrada. Trochę niepewny, trochę zniechęcony poprzednimi próbami. Po wymianie wielu wiadomości i poznaniu się rozpoczęliśmy współpracę. Co otrzymałem? Dietę dopasowaną do trybu pracy, plan treningowy modyfikowany w razie potrzeb, monitorowanie postępów, konsultacje oraz miłe pogawędki. Jaki efekt? 7 miesięcy minęło, a waga wskazuje -50 kg, lepsze samo poczucie, więcej energii. Profesjonalne podejście do klienta. Szczerze polecam.

  Tymoteusz Morela Avatar Tymoteusz Morela
  01/02/2021

  positive review  Profesjonalna obsługa klienta, dająca efekty. Polecam 🙂

  Ania Kl Avatar Ania Kl
  05/08/2017
 • positive review  Konrad to profesjonalista z i indywidualnym podejściem do każdego! A jego dieta jest nie tylko bardzo skuteczna, ale i smaczna 🙂

  Chodań Asia Avatar Chodań Asia
  07/08/2017

  positive review  Polecam Konrada w 100%, także jako trenera personalnego dla krakowian 🙂

  Gosia Miłosz Avatar Gosia Miłosz
  19/02/2018

  positive review  I have to say that konrad is the best personal trainer in the World, he really love his Work, and he press you for you can get your objetive, and his dieta are really good, his trainings make me stronger, and he really care about you, thanks konrad.

  Enrico Gonzalez Martín Avatar Enrico Gonzalez Martín
  18/03/2018
 • positive review  " Do sukcesu nie ma zadnej windy, trzeba iść na piechotę " Ja mam windę w postaci Konrada. Każde piętro to Pikuś... W 3miesiace pokonaliśmy 12pięter. Przed nami jeszcze 10. W lato sixpack, trener obiecał !!!

  Jakub Henc Avatar Jakub Henc
  26/11/2019

  positive review  Krótko zwięźle i na temat. Trenuje wiele lat ale dopiero od 3 miesięcy widzę sens i progres. Nie samym ciężarem się żyje. Gorąco polecam

  Łukasz Małgorzata Fojcik Avatar Łukasz Małgorzata Fojcik
  09/07/2018

  positive review  Konrad jest trenerem posiadajacym rzetelną wiedzę, która przelozona w praktykę przynosi konkretne rezultaty. Dla zdeterminowanych i konsekwentnych osób efekt gwarantowany. Polecam w 100 %.

  Barbara Mroczek Avatar Barbara Mroczek
  17/08/2017
 • positive review  Po roku współpracy musze przyznac ze lepiej nie moglem trafic. POLECAM!

  Piotr Hondowicz Avatar Piotr Hondowicz
  24/01/2021

  positive review  Pracowałam z Konradem nad utratą wagi 2 miesiące i dieta działała świetnie. Bardzo szybko było widać efekty, a cierpliwość Konrada też dużo dawała, mimo prób przemycania jakiś "smakołyków" zawsze spokojnie i z uporem poprawiał moje błędy.Gdy przyszedł czas buntu - dodał do diety w miarę możliwości to czego najbardziej mi brakowało. Polecam bardzo!

  Judyta Wolak Avatar Judyta Wolak
  10/08/2017

  positive review  Profesjonalna pomoc w dążeniu do idealnej sylwetki!

  Michał Romanowski Avatar Michał Romanowski
  30/01/2019

 

Co jest jednym z największych problemów typowych diet? Ograniczenie tego, co można jeść. U mnie takie ograniczenia są naprawdę minimalne, a to dzięki dynamicznemu planowi odżywiania. W nim każdy posiłek to obecnie 91 zróżnicowanych przepisów – są smaczne, proste, szybkie i tanie. Żadnego gotowania na cztery palniki i stania w kuchni godzinami. Nie ma czegoś takiego jak obowiązkowe posiłki. Jak o wszystkim innym w swoim życiu – o tym co zjesz zadecydujesz sam. Co więcej, w przepisach łatwo można zmieniać produkty na inne, jeszcze lepiej dopasowując wszystko do siebie. Używanie planu jest intuicyjne, a zakupy przestaną być męką dzięki automatycznie tworzonej liście zakupów.

 

Program siłowo-kondycyjny układany jest z najważniejszym celem na myśli – aby szybko i bezpiecznie osiągnąć rezultat na którym nam zależy. Wszystkie plany buduję na fundamencie najnowszej wiedzy naukowej oraz mojego doświadczenia w walce z oporną genetyką. Nie starcza Ci czasu na odwiedzanie siłowni? Nic prostszego! Nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu do treningu w warunkach domowych – wystarczą regulowane sztangielki lub zestaw gum oporowych. Jeżeli ich nie posiadasz, pomogę Ci znaleźć najlepszą opcję. Poświęcając 25 minut dziennie będziesz w stanie zbudować estetyczną, sportową sylwetkę. P.S. Nie ma u mnie obowiązkowego treningu cardio. Bo chociaż ten rodzaj treningu ma mnóstwo zdrowotnych zalet, ma również jedną wadę: pochłania czas.

 

Kontakt ze mną nie jest w żaden sposób ograniczony i możliwy za pomocą komunikatora typu Messenger lub poprzez e-mail. Czas oczekiwania na odpowiedź to maksymalnie 24 godziny (z bardzo rzadkimi wyjątkami), ale w 90% wypadków jest to mniej jak godzina. Traktuję swoją pracę poważnie ale w rozmowie preferuję luźną i koleżeńską atmosferę. Mów mi Konrad!

 

Im łatwiej będzie Ci zbierać i zapisywać istotne informacje, tym lepiej dopasuję wszystko do Twoich potrzeb i tym lepsze będą efekty wspólnej pracy. Dlatego działamy wyłącznie na dynamicznych arkuszach Google®. Od pierwszego dnia uzyskujesz dostęp do swojego personalnego folderu przez telefon (korzystając z darmowych aplikacji Arkusze i Dysk Google®), co pozwala Ci prosto i szybko uzupełniać potrzebne nam dane. Informacje te analizuję co tydzień i na ich podstawie tuninguję Twój plan. 

 

Poniższe kwoty mają zastosowanie przy płatności przelewem w PLN na konto bankowe. Brak umowy zobowiązującej do wykupu usługi z góry na kilka miesięcy lub cyklicznych płatności. 

Oferuję trzy rodzaje usług:

1. Sylwetka – koszt 270 zł za jeden miesiąc kalendarzowy. Kompletna usługa, która przekazuje w moje ręce kontrolę nad odżywianiem, treningiem siłowo-kondycyjnym i regeneracją. Jeżeli szukasz kompleksowego podejścia o maksymalnej efektywności to jest to najlepsza opcja.

2. Odżywianie – koszt 215 zł za jeden miesiąc kalendarzowy. Odżywianie indywidualnie dopasowane do biometryki i stylu życia, a także celów sportowych i estetycznych. 

3. Trening siłowo-kondycyjny – koszt 215 zł za jeden miesiąc kalendarzowy. Plan dostosowywany jest na bieżąco na podstawie danych treningowych i regeneracyjnych. 

Pierwszym krokiem do podjęcia wspólnej pracy jest wypełnienie ankiety startowej. Im więcej informacji zamieścisz – tym lepiej!
Gdy ją przeanalizuję, odpiszę na podany przez Ciebie adres e-mail.

Czy Twoim celem jest zrzucić trochę kilogramów (i nie przybrać ich ponownie), czy też wnieść sylwetkę na kolejny poziom rozwoju – jestem tu, aby Cię do niego doprowadzić.