Transformacja Sylwetki założona została w 2015 roku przez Konrada Łąckiego, obecnie 41-letniego specjalistę w dziedzinie dietetyki sportowej, trenera oraz autora kilkuset artykułów na temat odżywiania i metodyki treningu. W latach 2002-2004 współpracował z SFD.pl, 2008-2013 pracował jako trener w UK, gdzie prowadził również szkolenia pod szyldem Universal Aesthetics. Przez wiele lat członek ISSN (International Society of Sports Nutrition). Od połowy 2013 roku mieszkaniec Krakowa, skąd pomaga klientom z różnych części świata w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Konrad w pracy z klientami stosuje praktykę dowodową. Jej celem jest osiągnięcie jak najlepszych rezultatów poprzez praktyczne zastosowanie wiedzy naukowej. Gdy nie przedziera się przez zawartość dzienników badań, to ogląda seriale, jeździ na rowerze i projektuje grafikę użytkową.

Myślę, że wystarczy tego opisywania się w trzeciej osobie! Jeżeli interesuje Cię więcej informacji na temat mojej osobistej transformacji, to przeczytaj o historii moich problemów z wagą i o tym jak przestałem wpychać w siebie jedzenie ale ostrzegam: artykuł zawiera zdjęcia w bokserkach których nie da się odwidzieć 🙂

Jeżeli chcesz trwale zmienić swoją sylwetkę lub rozwinąć ją jeszcze lepiej to jestem tu aby pomóc Ci osiągnąć ten cel. Odwiedź stronę poświęconą współpracy aby dowiedzieć się więcej!

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

- Konrad Łącki