Opieka Dietetyczna

PROFESJONALNA OPIEKA DIETETYCZNA ONLINE

Pełne wsparcie żywieniowe dla celów trwałej utraty wagi oraz budowania pozytywnych nawyków żywieniowych

DUŻA WOLNOŚĆ ODŻYWIANIA

Zarządzam Twoją dietą poprzez konfigurację Autoszablonu Dietetycznego - możesz o nim myśleć jak o osobistym menu w restauracji. W każdy z kilku dziennych posiłków możesz kliknąć, otwierając listę przepisów i załadować swój wybór do posiłku. W ten sposób możesz dopasować dietę na kolejny dzień (a nawet cały tydzień) pod własne preferencje smakowe! Posiłkom towarzyszy dynamiczna lista zakupów, która dostosowuje się do Twoich wyborów. Moi transformacyjni podopieczni używają Autoszablonu już od 2015 roku, efekty ich pracy możesz zobaczyć tutaj.

KAŻDY POSIŁEK TO AŻ 45 PRZEPISÓW

Posiłki wybierasz z listy 45 zróżnicowanych oraz łatwych w przygotowaniu przepisów. Wszystkie zaprojektowane zostały w taki sposób, aby syciły głód bądź zaspokajały potrzebę na konkretny produkt (lody, pizza etc.). W trakcie utraty wagi posiłki są dostosowywane przeze mnie na bieżąco do zmieniających się potrzeb energetycznych Twojego organizmu, dzięki czemu szybciej osiągamy cel w porównaniu do typowej, statycznej diety redukcyjnej.

SYSTEM POSIŁKÓW WOLNYCH

Posiłki oszukane to przeszłość - dzięki wbudowanemu przelicznikowi zamieniasz różne rodzaje wykonanej aktywności fizycznej na  posiłek w którym możesz zjeść prawie wszystko - bez poczucia winy, wyrzutów sumienia czy obaw o przybranie na wadze.

KALKULATOR ZAMIENNIKÓW

Większość produktów użytych w Autoszablonie może zostać zastąpiona przez inne - przykładowo, wrap z pastą z tuńczyka może stać się kanapką z szynką, serkiem Filadelfia i świeżym ogórkiem. Dzięki temu rozwiązaniu przepisy możesz dopasować jeszcze lepiej do swoich preferencji smakowych.

ŁATWIEJ UTRZYMASZ EFEKTY

W trakcie naszej współpracy prowadzę Cię przez indywidualnie zaplanowane cykle utraty i utrzymania wagi, co pomaga w zmniejszeniu odczuwania głodu oraz znacząco redukuje negatywne adaptacje metaboliczne, ułatwiając tym samym osiągnięcie celu. To podejście ogranicza również powrót apetytu po okresie utraty wagi, główny powód efektu "jojo".

INWESTUJESZ W SIEBIE

Opieka żywieniowa w połączeniu z Autoszablonem Dietetycznym to unikalne rozwiązanie w Polsce - być może również na świecie - które na pewno nie wyrwie Ci dziury w kieszeni będąc jednocześnie bardzo skutecznym. Dzięki mojemu profesjonalnemu wsparciu i wysokiej elastyczności w doborze jedzenia w trakcie redukcji wagi, rozwijasz swoje umiejętności tworzenia zdrowych i sycących posiłków, nabywając tym samym cenną wiedzę, która przyda Ci się w przyszłości.

LISTA PRZEPISÓW

 Na co masz dziś ochotę? Przepisy dostarczają pełną gamę smaków a przy tym mnóstwo witamin i minerałów. Gotowanie może być bardzo relaksujące, ale kto z nas lubi spędzać wiele godzin w kuchni? Posiłki w autoszablonie zostały zaprojektowane specjalnie dla łatwego i szybkiego przyrządzenia, aby zostawić Ci więcej  cennego, wolnego czasu.

ZARZĄDZAJ SWOJĄ DIETĄ Z KOMPUTERA, TABLETU I TELEFONU

W dzisiejszych czasach mobilność jest bardzo istotnym elementem naszego życia. Autoszablon dietetyczny jest przechowywany na Dysku Google® i dostępny przy użyciu przeglądarki internetowej lub darmowej aplikacji Google® Sheets na urządzeniach przenośnych. Dzięki temu możesz łatwo dostosować dzienne menu, podejrzeć przepis czy sprawdzić ile minut aktywności brakuje Ci do wolnego posiłku!

Odżywianie to najistotniejszy element stojący za zmianą kompozycji ciała - jeżeli Twoim priorytetem jest utrata wagi, a rozwój sylwetki na tą chwilę zajmuje zdecydowanie dalsze miejsce, to moja opieka dietetyczna będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Moim celem jest pomóc Ci osiągnąć trwałą zmianę, a nie wyłącznie ulotny efekt, który można później podziwiać tylko na zdjęciach. Skorzystaj z formularza i zostaw swój e-mail, wyślę Ci wszystkie potrzebne informacje! Zapraszam serdecznie,

- Konrad

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

1. Czym różni się opieka dietetyczna od opieki trenerskiej?

Opieka żywieniowa to usługa skupiona wokół utraty wagi, podczas gdy celem opieki trenerskiej jest transformacja i rozwój sylwetki - utrata tkanki tłuszczowej, budowa tkanki mięśniowej oraz poprawa zdolności atletycznych. Najczęściej w przypadku mężczyzn dążymy do klasycznej sylwetki V (wąska talia, szerokie barki), u kobiet - sylwetki klepsydry. Rezultat ten osiągamy poprzez odpowiednio periodyzowany trening siłowy, dzięki któremu rozwijamy słabe punkty sylwetki, dążąc do jak najbardziej proporcjonalnego i atrakcyjnego efektu końcowego. Opieka dietetyczna jest więc najlepszym wyjściem dla osób, które albo nie są zainteresowane treningiem siłowym, trenują na własną rękę, bądź z jakiegoś powodu nie mogą go wykonywać (np. poważna kontuzja) ale w dalszym ciągu chcą pozbyć się nadmiaru kilogramów.

2. Czy istnieją jakieś ograniczenia w kontakcie z Tobą?

Absolutnie nie, nie wyobrażam sobie nawet czegoś takiego! W każdej chwili możesz napisać do mnie e-mail i gdy tylko będę miał możliwość, to od razu odpiszę. Często jest to kwadrans, czasami może to być kilka godzin, dużo też zależy od pytania. Jeżeli napiszesz wieczorem, to może zdarzyć się że odpiszę dopiero rano. Sporadycznie zdarza się, że telefon nie poinformuje mnie o nowym e-mailu lub wiadomości, proszę w takich wypadkach o wyrozumiałość 🙂 Ale zdecydowanie żadnych ograniczeń!