Transformacja Sylwetki  założona została w 2015 roku przez Konrada Łąckiego, obecnie 37-letniego specjalisty od dietetyki sportowej, trenera oraz autora wielu artykułów na tematy odżywiania i metodyki treningu. W latach 2003-2005 współpracował z SFD.pl (potreningu.pl), 2008-2013 pracował jako trener w UK gdzie prowadził również szkolenia i kursy. Przez wiele lat aktywny członek ISSN (International Society of Sports Nutrition). Od 2013 roku mieszkaniec Krakowa, skąd pomaga klientom z różnych części świata w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Konrad w pracy z klientami stosuje praktykę dowodową - evidence-based practice. Celem EBP jest osiągnięcie jak najlepszych rezultatów poprzez praktyczne zastosowanie wniosków wypływających z najnowszych badań naukowych. W wolnych chwilach gra w koszykówkę, uprawia wspinaczkę i projektuje grafikę użytkową.

Myślę że wystarczy tego opisywania się w trzeciej osobie 🙂 Jeżeli interesuje Cię więcej informacji na temat mojej osobistej transformacji, to przeczytaj o historii moich problemów z wagą i o tym jak przestałem wpychać w siebie jedzenie ale ostrzegam: artykuł zawiera zdjęcia w bokserkach których nie da się odwidzieć 🙂

Jeżeli chcesz zmienić swoją sylwetkę lub rozwinąć ją jeszcze lepiej to jestem tu aby pomóc Ci osiągnąć ten cel! Zajrzyj w dział Opieka Trenerska po więcej informacji.

Jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek pytania - zapraszam serdecznie do kontaktu!

- Konrad Łącki