Opieka Trenerska

REZULTATY

znacznie lepsze efekty

Jak pokazuje to badanie naukowe, indywidualnie dopasowany plan treningowy pozwala na osiągnięcie znacząco polepszonych rezultatów dosłownie u każdego, bez znaczenia są tu wiek, płeć czy waga. Im jesteśmy starsi, tym trudniej o efekty i tym bardziej cenne staje się indywidualne podejście - dzięki niemu nie dość, że na pewno nie zmarnujemy czasu - to jeszcze będziemy zmotywowani tym, że wykorzystujemy go w najlepszy możliwy sposób!

Wykres poniżej pochodzi z kolejnego badania na temat efektywności niespersonalizowanego programu treningowego wśród 53 początkujących, młodych osób na przestrzeni 9 tygodni. Każdy słupek reprezentuje rezultat jednego z badanych, a wykres pokazuje o ile procent zwiększyli oni tkankę mięśniową. Jak widzisz, kilku nieszczęśników nie dość, że nie osiągnęło żadnych efektów to jeszcze wręcz pogorszyło się w stosunku do stanu wyjściowego. Około połowa badanych zbudowała ekstra ~5% lub mniej tkanki mięśniowej, co jest fizycznie praktycznie niezauważalnym rezultatem.

Trenując pod moim okiem korzystasz z programu uwzględniającego Twoją biomechanikę, możliwości regeneracyjne i jakiekolwiek ograniczenia, wzmacniającego słabe strony sylwetki oraz tuningowanego na bieżąco w miarę robienia postępów. Wszystko po to, aby uzyskać rezultat jak najbardziej zbliżony do Twojego idealnego wyglądu.

SKALA INDYWIDUALNYCH REZULTATÓW W ODPOWIEDZI NA NIESPERSONALIZOWANY PROGRAM TRENINGOWY

Utrzymaj rezultaty swojej przemiany

Spotkałeś się z sytuacją, gdzie ktoś tracił tkankę tłuszczową tylko po to by po jakimś czasie znowu ją odzyskać? Dzieje się tak bardzo często. Trwałość efektów uzależniona jest głównie od właściwego odżywiania. Dlatego w trakcie współpracy naszym celem jest nie tylko osiągnięcie świetnej sylwetki, ale przede wszystkim wzbogacenie Twojej wiedzy żywieniowej i zbudowanie odpowiednich nawyków - wszystko po to, abyś bezproblemowo mógł cieszyć się efektami swojego wysiłku przez wiele lat.

Ogromną pomocą w tym zadaniu jest Autoszablon Dietetyczny - proste w użyciu narzędzie do zarządzania odżywianiem mojego autorstwa. Autoszablon da Ci dostęp do 45 prostych i smacznych przepisów dopasowanych indywidualnie do Twojej biometryki i celu jaki obrałeś. Oferuje Ci on to, czego większość diet nie daje - możliwość decydowania o tym, co chcesz zjeść w każdym posiłku!  Poniżej znajduje się lista posiłków z Autoszablonu wraz z orientacyjnym czasem przygotowania:

MAŁO CZASU? ŻADEN PROBLEM!

POCZĄTKUJĄCY

Mogą mieć świetne efekty trenując w domu przez pierwsze 6 miesięcy używając niedrogiego, podstawowego sprzętu.

DWA TRENINGI SIŁOWE

Tygodniowo nie musisz częściej odwiedzać siłowni (chyba, że chcesz!). Wysiłek typu cardio jest całkowicie opcjonalny.

MYO-REPS

Ultra-krótkie sesje treningowe dające takie same efekty co długie? Jak najbardziej - dzięki myo-powtórzeniom!

Podopiecznych prowadzę pewnie, ponieważ robię to od wielu lat. Posługuję się przetestowanymi w bojach o lepsze sylwetki, autorskimi narzędziami analitycznymi niedostępnymi nigdzie indziej.  Jak widzisz na zdjęciach powyżej, stosując się do moich zaleceń sukces w osiągnięciu celu jest kwestią czasu! Nie interesują mnie tymczasowe efekty – chcę dla Ciebie jak najlepszych, trwałych rezultatów. Jeżeli tego właśnie szukasz, to skorzystaj z formularza i zostaw swój e-mail – wyślę Ci dodatkowe informacje. Nie jestem w stanie przyjąć każdej osoby – mam ograniczoną liczbę miejsc i jeżeli chwilowo ich zabraknie, to poinformuję Cię o tym i chętnie dodam do listy oczekujących! Zapraszam serdecznie,

– Konrad