Front_temp

Atrakcyjny wygląd na całe życie

Nie wszyscy urodziliśmy się obdarzeni elitarną genetyką – większość z nas nie ma żadnego problemu z przybieraniem na wadze i trudno przychodzi nam kontrolować swoje odżywianie z powodu ciągłego apetytu. U innych z kolei problemem jest nadmiernie szczupły wygląd i mała ilość tkanki mięśniowej. Na geny nie ma rady? A właśnie, że jest! Każda kobieta i mężczyzna mogą wyglądać świetnie przy odrobinie samozaparcia, ale wymaga to indywidualnego podejścia w kwestii odżywiania i treningu ponieważ każdy z nas reaguje lepiej bądź gorzej na różne metody służące poprawie sylwetki.

Moim zadaniem jest znaleźć to właściwe dla Ciebie podejście i odpowiednio je zastosować! Nie interesują mnie tymczasowe efekty – wiele transformacji nie jest w stanie przetrwać próby czasu, wracają dawne nawyki a z nimi dawne ciało. Aby temu zapobiec, w trakcie naszej współpracy dowiesz się jak utrzymać swoje rezultaty przez resztę życia, a gdyby kiedyś podwinęła Ci się noga – jak sobie z tym poradzić.

TRENER ONLINE

Moje usługi oferuję w kilku wariantach, wśród nich każdy może znaleźć coś dla siebie w zależności od ilości funduszy jakie chce przeznaczyć na ten cel. Gdy dołączysz do grona moich podopiecznych w pierwszej kolejności stworzę długoterminowy plan Twojego rozwoju – zwykle na sześć miesięcy wprzód. W trakcie wykonywania tego planu zdobywać będziesz krótkoterminowe cele, każdy z nich przybliżać Cię będzie do finalnego rezultatu i stanie się jednym z wielu osobistych zwycięstw w walce o wymarzoną sylwetkę!

Trening siłowy

Ćwiczenia, obciążenia, intensywność, sposób progresji oraz objętość treningu zostaną dobrane specyficznie pod Twoje cele w tym ręcznie ułożonym programie treningowym.

Trening kondycyjny

Ustalam odpowiednią ilość, intensywność oraz rodzaj treningu kondycyjnego w zależności od dostępnego sprzętu i Twoich możliwości, w tym również czasowych.

Kontrola techniki

Poprzez kręcenie filmików pokazujących Twój sposób wykonywania ćwiczeń mogę poprawiać i optymalizować Twoją technikę, co oznacza mniejsze prawdopodobieństwo kontuzji i lepsze efekty.

Szablon dietetyczny

Indywidualnie dopasowany plan diety w formie interaktywnego szablonu, w którym sam decydujesz co chcesz jeść dzięki 30 typom posiłków.

Ręcznie ułożona dieta

Plan w którym każdy posiłek jest ułożony specjalnie dla Ciebie z uwzględnieniem Twoich preferencji smakowych, budżetu i czasu przygotowania.

Suplementacja

Dobieram środki wspomagające osiągnięcie Twojego celu. Pozwoli Ci to również zaoszczędzić na kupowaniu suplementów o niskiej lub zerowej efektywności.

Opieka trenerska (e-mail)

Odpowiadam przez e-mail w ciągu 24 godzin. W 99,9% wypadków jest to o wiele krócej, ale w sytuacjach wyjątkowych ten czas może się wydłużyć. Opieka pokrywa elementy z Twojego pakietu usług.

Opieka trenerska (komunikator+tel)

Masz bieżący kontakt ze mną przez komunikator, SMS i telefon. Jak nie odpowiadam, to znaczy że śpię 🙂

Aktualizacja miesięczna

Aktualizuję Twój plan (plany) na podstawie comiesięcznego szczegółowego raportu, który wypełniasz.

Aktualizacja tygodniowa

"Tuninguję" na bieżąco plany treningowe i dietę na podstawie Twoich tygodniowych raportów, co pozwala na znacznie lepsze ich dopasowanie do Ciebie i szybsze efekty.

CHCESZ ROZWINĄĆ ŚWIETNĄ SYLWETKĘ? ZOSTAW SWÓJ ADRES E-MAIL

Skontaktuję się z Tobą i w trakcie bezpłatnej konsultacji omówimy realizację Twoich celów

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Dlaczego powinienem/powinnam wybrać Ciebie?

W ciągu ostatnich kilkunastu lat stworzyłem setki planów żywieniowych i treningowych, nie zdarzyło mi się jeszcze aby ktoś powiedział że nie widzi efektów! Współpracowałem z osobami w praktycznie każdym wieku i o zróżnicowanych możliwościach fizycznych i czasowych a moi klienci rozsiani są po całym świecie, ponieważ zanim otwarłem siedzibę w Polsce działałem głównie w Anglii przez długi okres czasu. Jestem na bieżąco z najnowszymi odkryciami w dziedzinie rozwoju sylwetki i zmiany kompozycji ciała, które są zintegrowane w moją opiekę trenerską. Współpracując ze mną masz pewność, że dostajesz osobistą usługę w bardzo konkurencyjnej cenie, której celem jest osiągnięcie jak najszybszych rezultatów.
 

Kiedy zobaczę pierwsze rezultaty?

Wszystko zależy od punktu startowego. Osoba o wysokim poziomie tkanki tłuszczowej może zauważyć różnicę w wyglądzie już po miesiącu, szczupły chłopak/dziewczyna którzy chcą lepiej ukształtować swoje ciało (np. rekompozycja) i nigdy nie postawili stopy na siłowni odnotują pierwsze poważniejsze zmiany po około dwóch-trzech miesiącach. W przypadku kogoś, czyj staż treningowy to 2-3 lata, celem jest przyrost mięśni, musimy poświęcić przynajmniej trzy mezocykle treningowe (około 12-15 tygodni) aby odnotować widoczny przyrost tkanki mięśniowej i siły.
 

Czy podpisuję kontrakt?

Nic z tych rzeczy, dopóki jesteś zadowolony/-a z postępów i jakości moich usług to kontynuujemy współpracę! Nieskromnie powiem, że większość podopiecznych zostaje ze mną nawet po osiągnięciu swojego początkowego celu i odpukać - nie miałem jeszcze niezadowolonego klienta.
 

W jaki sposób kontrolujesz moje postępy?

Wypełniasz miesięczne/tygodniowe raporty, w których oceniasz swój trening, dietę, samopoczucie, sen a nawet libido (które jest chociażby świetnym wyznacznikiem przeciążenia organizmu), regularnie zapisujesz wymiary i wagę. Plan treningowy również daje mi wgląd w Twoje wyniki. Co miesiąc robisz zdjęcia sylwetki, dzięki którym widzę co zmienia się szybciej, a czemu musimy poświęcić więcej uwagi. I wreszcie, na koniec - mówisz mi na bieżąco, co subiektywnie odczuwasz że działa na Ciebie lepiej, a co trochę mniej. Ja zbieram wszystkie te informacje razem, i na ich podstawię widzę jak reaguje Twój organizm na dostarczane bodźce i co należy zmienić w kolejnym tygodniu/miesiącu aby zmaksymalizować adaptację i rozwój - to tak w bardzo dużym skrócie.
 

Czy treningi personalne byłyby lepszą opcją dla mnie?

Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: czy potrzebujesz aby ktoś Cię dopingował na treningu bądź mówił co masz robić lub Twoim głównym celem jest po prostu zmęczyć się fizycznie? Treningi personalne (które sam również prowadzę!) to świetny, ale absolutnie niekonieczny dodatek do rodzaju opieki trenerskiej jaki oferuję. Jedna godzina  z trenerem personalnym w tygodniu zmieni niewiele w Twojej sylwetce bez przemyślanego, długoterminowego planu - a koszt miesięczny czterech godzin z dobrym trenerem sporo przekroczy mój kompletny wariant usług. Oczywiście najlepiej byłoby mieć i to, i to - ale przy ograniczonym budżecie opieka trenerska online da Ci zdecydowanie wyższy "zwrot" z inwestycji!